Liberecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Michaela Brezová
Post
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
185
Starty
Žákovská liga starších žaček
06.04. [AP218]
S.Vršovice - Astra
25 : 17
8 branek
06.04. [AP216]
Strakonice - S.Vršovice
25 : 13
0 branek
06.04. [AP213]
S.Vršovice - Písek A
20 : 22
5 branek
06.04. [AP211]
Sokol Kobylisy II - S.Vršovice
14 : 22
8 branek
09.03. [AP199]
S.Vršovice - Písek B
22 : 20
8 branek
09.03. [AP197]
Házená Mělník - S.Vršovice
18 : 26
8 branek
09.03. [AP195]
S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
29 : 20
9 branek
09.03. [AP192]
Slavia - S.Vršovice
14 : 14
4 branek
12.01. [AP100]
Jiskra Třeboň - S.Vršovice
32 : 13
0 branek
12.01. [AP097]
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
17 : 17
5 branek
12.01. [AP094]
S.Vršovice - SHK Kunovice
25 : 17
8 branek
12.01. [AP091]
Háje - S.Vršovice
17 : 17
6 branek
01.12. [AP049]
TJ Holešov - S.Vršovice
13 : 19
8 branek
01.12. [AP046]
S.Vršovice - DHK Litovel
20 : 10
8 branek
01.12. [AP043]
J.Hradec - S.Vršovice
25 : 18
6 branek
01.12. [AP041]
S.Vršovice - DHK Zora Olomouc
11 : 19
5 branek
1.liga mladší dorostenky
07.04. [AV097]
S.Vršovice - Kobylisy
26 : 21
0 branek
31.03. [AV096]
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 21
4 branek
17.03. [AV086]
DHC Plzeň - S.Vršovice
28 : 16
1 branek
10.03. [AV083]
S.Vršovice - J.Hradec
17 : 22
1 branek
03.03. [AV075]
DHK Baník Most - S.Vršovice
40 : 14
1 branek
24.02. [AV070]
S.Vršovice - Slavia
13 : 35
4 branek
25.11. [AV053]
S.Vršovice - Olomouc
24 : 28
3 branek
27.10. [AV031]
Kobylisy - S.Vršovice
33 : 25
6 branek
21.10. [AV030]
TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice
24 : 17
2 branek
Přebor Prahy starších žákyň
11.11. [BE098]
Háje - S.Vršovice
24 : 17
5 branek
11.11. [BE096]
DHK Most - S.Vršovice
21 : 9
1 branek
11.11. [BE094]
S.Vršovice - Ústí n.L.
15 : 16
5 branek
11.11. [BE092]
S.Vršovice - Slavia
14 : 15
5 branek
14.10. [BE060]
S.Vršovice - Slavia
16 : 17
6 branek
Další
Předchozí kola
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram - výsledky
video
online
Příbram - Háje
28.4. 08:00
video
online
Slavia - Kobylisy II A
28.4. 08:40
video
online
DHK Most - DHK Loko Liberec
28.4. 09:20
video
online
Háje - Slavia
28.4. 10:00
video
online
DHK Loko Liberec - Příbram
28.4. 10:40
video
online
Kobylisy II A - DHK Most
28.4. 11:20
video
online
DHK Loko Liberec - Háje
28.4. 12:00
video
online
DHK Most - Slavia
28.4. 12:40
video
online
Příbram - Kobylisy II A
28.4. 13:20
video
online
Háje - DHK Most
28.4. 14:00
video
online
Kobylisy II A - DHK Loko Liberec
28.4. 14:40
video
online
Slavia - Příbram
28.4. 15:20
video
online
Kobylisy II A - Háje
28.4. 16:00
video
online
Příbram - DHK Most
28.4. 16:40
video
online
DHK Loko Liberec - Slavia
28.4. 17:20
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
140
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
108
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
17
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
10
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.