Liberecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Ladislav Pokorný
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1997
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.9.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
17.3. 17:00
AC089
L.Vršovice - HBC Strakonice B
31 : 21
9.12. 10:30
AC062
Sezimovo Ústí - Třeboň
20 : 25
2.12. 17:00
AC059
L.Vršovice - Sezimovo Ústí
28 : 27
27.10. 18:00
AC027
Třeboň - HBC Strakonice B
32 : 28
2.liga muži SZČ
12.5. 17:00
AD124
Loko Louny - HK Lovosice B
24 : 31
10.3. 16:00
AD083
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
32 : 28
4.11. 10:00
AD035
Dukla B - Liberec
29 : 21
1.liga starší dorostenci
2.3. 14:00
AG078
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
24 : 18
4.11. 12:00
AG035
Dukla - Liberec
39 : 22
2.liga starší dorostenci Z
12.5. 14:30
AH124
Loko Louny - Sokol Vršovice
17 : 35
17.3. 15:00
AH089
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
42 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 12:00
AK124
Loko Louny - Sokol Vršovice
39 : 34
17.3. 13:00
AK089
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
27 : 40
2.3. 16:00
AK078
Dukla B - HBC Strakonice
26 : 26
2.12. 15:00
AK059
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec
31 : 35
27.10. 16:00
AK027
Třeboň - HBC Strakonice
19 : 18
7.10. 16:00
AK013
Dukla B - Házená Mělník
38 : 34
Český pohár mužů
7.9. 19:00
AM006
HC Aritma - Loko Louny
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
9.2. 15:40
AP139
Sokol Kobylisy II - Slavia
9 : 24
9.2. 14:00
AP137
Háje - Sokol Kobylisy II
12 : 18
9.2. 12:20
AP135
Sokol Kobylisy II - TJ Holešov
21 : 8
9.2. 11:30
AP134
Háje - DHC Plzeň
16 : 20
9.2. 09:00
AP131
Slavia - Háje
15 : 18
12.1. 16:20
AP099
Slavoj Žirovnice - Háje
21 : 16
12.1. 14:30
AP097
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
17 : 17
12.1. 13:35
AP096
Háje - SHK Kunovice
23 : 14
12.1. 10:50
AP093
Jiskra Třeboň - Háje
31 : 17
12.1. 09:55
AP092
SHK Kunovice - Slavoj Žirovnice
12 : 23
2.liga ženy - západ
5.5. 11:00
AS129
Lázně Kynžvart - Turnov
24 : 16
16.9. 16:00
AS001
Astra - Kobylisy B
29 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia - výsledky
video
online
Slavia - Ústí n.L.
9 : 19
video
online
Příbram - S.Vršovice
4 : 14
video
online
DHK Most - DHK Loko Liberec
24 : 3
video
online
Ústí n.L. - Příbram
28 : 8
video
online
DHK Loko Liberec - Slavia
25.5. 10:40
video
online
S.Vršovice - DHK Most
9 : 23
video
online
DHK Loko Liberec - Ústí n.L.
25.5. 12:00
video
online
DHK Most - Příbram
26 : 4
video
online
Slavia - S.Vršovice
23 : 13
video
online
Ústí n.L. - DHK Most
19 : 17
video
online
S.Vršovice - DHK Loko Liberec
16 : 9
video
online
Příbram - Slavia
6 : 27
video
online
S.Vršovice - Ústí n.L.
15 : 26
video
online
DHK Loko Liberec - Příbram
25.5. 16:40
video
online
Slavia - DHK Most
19 : 16
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
140
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
108
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
17
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
10
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.